• high-quality 24T/30T high carbon blank
• extra durable TB carbon
• non-slip X-Wrapping EVA handle
• Fuji DPSH reel seat
• ultra-modern, futuristic finish thanks to the special „Customize foil“ foil
• stable six-leg boat guides
• Delivered in a high-quality neoprene case
| Artikelnummer: | 5600301 |
| GTIN: | 4068085016589 |
| Kategorie: | Wallerruten |
| Hersteller: | UNI CAT |
| Versandgewicht: | 0,78 kg |
| Artikelgewicht: | 0,60 kg |
| Rutenlänge: | 3,00 m |
| Transportlänge: | 150 cm |
| Wurfgewicht: | 180-400 g |
| Anzahl Teile: | 2 |













Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.