• high-quality 24T/30T high carbon blank (TB Carbon)
• extra reinforced multi-bar guides with copper insert
• non-slip X-Wrapping EVA handle
• ultra-robust reel seat
• ultra-modern, futuristic finish
• special foiling „Customized Foil“
• neoprene case for safe transport incl.
| Artikelnummer: | 5600323 |
| GTIN: | 4068085014752 |
| Kategorie: | Wallerruten |
| Hersteller: | UNI CAT |
| Versandgewicht: | 1,28 kg |
| Artikelgewicht: | 1,21 kg |
| Rutenlänge: | 2,30-3,00 m |
| Transportlänge: | 155 cm |
| Wurfgewicht: | 250-500 g |
| Anzahl Teile: | 2+1 |

















Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.