• high-quality 24T/30T high carbon blank
• extra durable TB carbon
• non-slip X-Wrapping EVA handle
• Fuji DPSH reel seat
• ultra-modern, futuristic finish thanks to the special „Customize foil“ foil
• stable six-leg boat guides
• Delivered in a high-quality neoprene case
| Artikelnummer: | 5600271 |
| GTIN: | 4068085016572 |
| Kategorie: | Wallerruten |
| Hersteller: | UNI CAT |
| Versandgewicht: | 0,68 kg |
| Artikelgewicht: | 0,52 kg |
| Rutenlänge: | 2,70 m |
| Transportlänge: | 140 cm |
| Wurfgewicht: | 180-400 g |
| Anzahl Teile: | 2 |















Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.