• 24 ton carbon blank
• 3 interchangeable tips in 3 oz, 4 oz and 6 oz (carbon)
• extra short length for feeder from the boat
• suitable for getting bait fish (carp, crucian carp, bream or barbel)
Incl. 3 Carbon Feeder Tips:
• 1 x Yellow 3.0 Oz
• 1 x Green 4.5 Oz
• 1 x Orange 6.0 O
| Artikelnummer: | 5613274 |
| GTIN: | 4068085015001 |
| Kategorie: | Wallerruten |
| Hersteller: | UNI CAT |
| Versandgewicht: | 0,30 kg |
| Artikelgewicht: | 0,29 kg |
| Rutenlänge: | 2,70 m |
| Transportlänge: | 140 cm |
| Wurfgewicht: | -150 g |
| Anzahl Teile: | 2+3 |







Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.