• Light guides with extra thin ring inserts
• High-density carbon fiber blank
• Ergonomically shaped handle
• Rubber-coated reel holder
• 3 carbon fiber interchangeable tips
| Artikelnummer: | 5548391 |
| GTIN: | 4068085016701 |
| Kategorie: | Feederruten |
| Hersteller: | MS RANGE |
| Versandgewicht: | 0,37 kg |
| Artikelgewicht: | 0,25 kg |
| Rutenlänge: | 3,90 m |
| Transportlänge: | 136 cm |
| Wurfgewicht: | -180 g |
| Anzahl Teile: | 3+3 |











Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.