• Light guides with extra thin ring inserts
• High-density carbon fiber blank
• Ergonomically shaped handle
• Rubber-coated reel holder
• 3 carbon fiber interchangeable tips
| Artikelnummer: | 5548360 |
| GTIN: | 4068085016671 |
| Kategorie: | Feederruten |
| Hersteller: | MS RANGE |
| Versandgewicht: | 0,29 kg |
| Artikelgewicht: | 0,21 kg |
| Rutenlänge: | 3,60 m |
| Transportlänge: | 125 cm |
| Wurfgewicht: | -90 g |
| Anzahl Teile: | 3+3 |










Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.